Topánky z pravej kože

Každý rok, v čase vstupu do off-sezóny, rodičia zaujíma, čo dať na dieťa. To je obzvlášť ťažké vybrať existujúce škálu detskej obuvi. V skutočnosti, na rozdiel od letných topánok, demi musí byť krásne a pohodlné, ale mierne teplej nielen a, čo je najdôležitejšie, vodotesné.
32
Typy jarných a jesenných topánky

Offseason je primárne charakterizovaný rastúce množstvo vlhkosti a nečistôt pod nohami. Vzhľadom k tomu, že blato a kaluže prilákať deti ako magnet, majú rodičia viesť súvislý vojnu s namočené nohami ležadlo. A ako odvolanie neísť do kaluže vo väčšine prípadov zostávajú nezodpovedané, je dôležité vybrať topánky, ktoré nie sú vlhké.

Topánky z pravej kože

Napriek tomu, že v dnešnej obuvnícky priemysel používa viac alternatívnych prírodnej kože materiály: guma, textil, akrylové, umelá koža, prírodných surovín, stále považovaná za najlepší materiál pre celosezónne topánky s. Koža je elastická, dokonale udržuje teplo, čo umožňuje koži dýchať. Jedinou nevýhodou – to je vlhkosť.

Avšak, podľa odborníkov, schopnosť odolávať vlhkosti topánky závisí predovšetkým na tvare upevňovacích zvršky obuvi a chodidlách. Existujú tri základné spôsoby pripojenia a spúšťacie podrážky:

Lepidlá, liatie, alebo spôsob výroby kvapaliny, keď je pripojený hotová topánka pomocou špeciálny tvar podrážky. Táto metóda poskytuje najviac úniku topánku.
Spôsob lepidlo pripevnenia podošvy je najbežnejší. Podrážka je pripojený k topánok so špeciálnym lepidlom ležadlo. Zaistenie spoľahlivé, ale putovať cez kaluže v týchto topánkach (vysoké topánky) nie je nutné.
Lepidlá piercing spôsob sa používa pri výrobe značkových topánok. Za mokra tieto topánky nesedí, pretože voda cez otvory bez prekážok dostane dovnútra topánky.

Pre jarné a jesenné oblek kožené topánky alebo topánky s izolovaným (koleso plsti).

Membránové Topánky

Dobrá voľba pre extrémne topánky sezóny (na jar a jeseň), je membrána topánky. Pri výrobe obuvi membrány používané high-tech materiálov. Membrána je ľahká a umožňuje udržiavať konštantnú teplotu vo vnútri topánky pri teplote + 31 ° C Zvláštne pinhole únik vzduchu a pary, pričom noha “dýchanie” nie je pot a nie je prehriaty, ale vlhkosť na vonkajšej strane a je vodotesné. Na dosiahnutie tohto efektu membránové topánky sa musí ležadlo nosiť na päte sa zmesou syntetických materiálov. V opačnom prípade bude prírodné látky absorbovať vlhkosť, neumožňuje to odpariť, a membrána nie je “práca”.