Také při výběru dětské postýlky s mechanismem kyvadla

Také při výběru dětské postýlky s mechanismem kyvadla, pamatujte, že může houpat podél nebo napříč. Proto při instalaci betlém určitě ponechat prostor na obou stranách pro kyvné 7-10 cm v závislosti na typu švihu.
281

Při výběru dětské postýlky je lepší dát dětský nábytek přednost ten, který je dodáván s matrací. V tomto případě budete ušetřeni nutnosti zvednout matrace. A kromě toho, můžete si být jisti, že matrace je ideální postel.

V případě, že matrace v postýlce ne na základě vlastního výběru by měla brát v úvahu velikost, tuhost, materiál, šetrnost k životnímu prostředí. je považován za standardní velikost matrace 120×60 cm.

Dětské matrace by měla být vyrobena z přírodního materiálu, dětskou pokožku dýchat. Nejlepší považován za matrace s kokosovým nádivkou, protože nemá způsobovat alergie a je přírodní materiál.

Nyní k dispozici bilaterální matrace, která na jedné straně jsou kokosový nádivkou, a na druhé straně – syntetický. Tento syntetický polstrování by mělo být gippoallergennoy. Novorozené dítě spát lépe na syntetickém straně matrace, a pěstuje dítěte – na kokosu.

Dětské matrace musí být těžké, ale ne moc, jinak by dítě sílil páteře může dojít ke zranění. Dětské matrace by měla být ohraničeny na obvodu, pak páteř nebudou ohýbat.

Dětská matrace by měla mít také odnímatelný kryt, takže jej lze sejmout a vyprat. Aby byla zachována déle matrace je v dobrém technickém stavu, že dal voskované plátno, a strop má plenku.

Při výběru dětské matrace, dávat dětský nábytek pozor na jeho složení a trvanlivost. Rozdíl mezi velikostí dětské postýlky a matrace není dovoleno. V žádném případě by neměl kupovat matrace pro děti, které byly v provozu.

zabezpečení

Postýlky musí být naprosto bezpečné pro dítě. Měl by mít potřebné hloubky a několik úrovní postele pro nastavení její výšky. Pak se vaše dítě není v nebezpečí pádu z postýlky.

Pro větší bezpečnost postýlky by měl mít zadní stranu s výškou pojistných událostí. Zároveň výška regulátor by měl mít zámek.

Odnímatelná boční zbytek je http://banaby.cz velmi výhodné, zvláště když dítě dostane starší. To může být odstraněny tak, aby dítě mohl dostat ven z postýlky.

Dětská postýlka by neměla mít ostré hrany. Z tohoto důvodu se nedoporučuje kupovat postýlek s vyřezávanými čalouněním nebo překrytí. V opačném případě vaše dítě riskuje zranění.

pevnost

Aby byla zajištěna bezpečnost dítěte, dětská postýlka být velmi silný. Při výběru dětské postýlky, zkontrolovat těsnost všech detailů a umístění jejich připojení.

Nesmí docházet k žádné povrchové trhliny postýlka, jinak může dojít k poškození. Dítě bude v bezpečí v postýlce.