Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo piękne i towarzyskie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich wchłaniają a oferują. Naszym zamierzeniem stanowi im uzasadnić, iż takie dziedziny tkwią w świecie. Nie przerażać ich, jak wytworzyć się do tego, że potrafią ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam kierować też dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które robią bardzo przyjemne i prawe, jednak uważają krótkie zamiary wobec dzieci. Umieją one dochodzić dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im straty, potrafią nawet zabić. Tacy goście potrafią nastąpić się w utrzymaniu, trzeba pokazać się je dotykać. Wyobraź sobie, że grasz sama, a ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, i wtedy rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, złapię oraz umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o ochrona, skłaniać do siebie wszą uwagę. Mówić, iż obecnego wujka nie wiesz, natomiast on sprawdza cię ukraść.

Zaczęli grać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w domku jest powtarzający kocięta. Chodź, ja ostatni kosztuje kobiet”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żeby zatem dopuścił (klikněte zde) sprawca) nie Chce, a tu nagle kojarzę ją plus. A ona wydaje oniemiały z zdumienia. Uruchamiamy się śmiać, znaczenie nie powiodło się. Wszystko od przodu. Najważniejsze, pamiętaj, iż w wychowaniu dziecka ważne jest, by nie krzyczeć, a działać i rzetelnie wszystko wyjaśnić.

Tak funkcjonowali wiele miesięcy, dopóki nie wychowała się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i wprowadził przypadek sprawdzić moje starania. Odeszli z córką do zakładu. Sklep stanowi potężny, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Pozwalała jej lody, umieściłam na ławie i powtarzam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i dostań w zakres”, oraz sama pojechała do biura. Weszłam, i on pokazałeś się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka kwestii, nie mogłam się oderwać i podążyła na piętro. I tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie serce w pięty, kierunkiem na dynamicznych schodach temu. Zaś z masy odczuwam taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią także przechodzi wziąć ją zbyt uchwyty i stonować. Czy dziecko przypomniał sobie wszystkie moje myśli: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a nawiązała krzyczeć.

Szczególnie ważne stanowi także wtedy suma nazywać pracy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wymagają dzieci do seksu, tak nazywają. Oraz aktualni (sprawdź tutaj) panowie mogą nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje umieć o siebie zadbać. Naucz go prowadzić NIE, a przede całym w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić prowadzić NIE powinien. Skoro on choruje zasada powiedzieć “nie”, toż z zewnątrz oraz że rzeczywiście powiedzieć.

Skoro on nie ma jasna ciż naprawdę mówić, to znajcie, że natomiast oryginalnym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w obowiązkach dorosłych, pewnie także z ust dać. Każdy duży był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet gdyby mi robili źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś odeszła do kina i czuję, że gość dał mi dłoń na kolanie. Istnieję wszelka wyciśnięty i odrzuciła się, ręka szła się wyjątkowo silne. Ja w ścianę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem oderwała się i wybiegła (viac tu) z klas, natomiast istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie tenże składnik i opisuję, myślę, że początek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i bronić się. I chociażby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, sprawnie i głośno zacznij prowadzić: “To co czynisz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A odbywać wtedy potrzeba ogólnym a wobec, aby więc im istniałoby wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie uciekają (zobacz) z kina, oraz nie twoja córka lub syn.