Prečo by dva talentovaní boxeri bojovali navzájom, keď jeden z nich mohol stratiť?

Neviem, prečo sa navzájom volajú, pretože sú obaja elitnými bojovníkmi. Nemám zmysel. Sú ešte mladí. Nechcem, aby ľudia nedorozumeli tomu, čo hovorím – je to skvelý boj – ale na konci dňa sa niekto vráti domov s “0”. Ak to chcú urobiť, je to na nich. Robia dobré peniaze, aby si navzájom volali. Na konci dňa ide o odchod do dôchodku bohatých. Prečo by bojovali navzájom, keď mohli bojovať proti Salke? Ide o naloženie banky. To je dôvod, prečo je Oscar tam, kde je práve teraz. Nechcem, aby ste to nesprávne pochopili, ale niekedy to nie je o sláve, je to o papierovej knihe, pretože vzali údery do tváre a to bolí bolesti.Mohli čakať a dostali viac bojov pod pásy a stali sa väčšími hviezdami a potom sa stretli navzájom. Garcia je pravda, jeden z nich by pravdepodobne odišiel z ringu so stratou starého záznamu. Takto funguje box. Ak stíhač stratí, sláva, majetok a ženy všetci zmiznú do éteru, ako by tam nikdy neboli. Prečo takýto druh rizika, keď nemusíte?

Aby ste boli spravodliví, nie je to obžaloba Angel García. Jeho syn je bojovník. Ak by jeden z mojich synov bojoval, cítil by sa lepšie, keby sa dobre zaplatil za boj s chlapcami, ktorí nepredstavovali vážne riziko pre jeho zdravie. To je len príroda. Ale nehovoril o svojom synovi. Hovoril o dvoch ďalších chlapoch.Prečo sa bojovali navzájom, “keď mohli bojovať proti Salke?” Spomínal na chlapíka Dannyho García, ktorý sa v roku 2014 zamotal, Rod Salka, ktorý bol vtedajšie miesto nad Rodom Stewartom na juniorskej welterweight. Bol to patetický, odporný nesúlad na papieri. V kruhu to bolo horšie. Takže ak boxer môže urobiť milión alebo tak bojovať proti ne-hoper, prečo sa sakra bude bojovať proti špičke psa? Facebook Twitter Pinterest

García podnietil Amir Khan, pred porazením vražedného dierovania Lucas Matthysse v roku 2013. Bol kráľom na 140 libier. Odvtedy sa stal jedným z najviac opovrhovaných bojovníkov v športe. Bol nadaný proti Mauriciu Herrero. Potom zničil Salku, ľahký, že nemal žiadny obchodný boj.Ďalej, ďalšie sporné rozhodnutie víťazstvo nad Lamont Peterson, po ktorom nasledovalo ďalšie ľahké víťazstvo nad úplne zastrelila Paulie Malignaggi. Nie je to takmer vrahový rad. Nie je to práve životopis. Ale to nie je všetko na Garcíe. Peter Quillin zavolal Gennady Golovkin a bojoval so Zévodom Michaelom, predtým, než ho Daniel Jacobs ponížil v jednom kole. Floyd Mayweather je swansong prišiel proti Andre Berto, chlap, ktorý nebol relevantné rokov. Manny Pacquiao sa rozhodol bojovať proti Timovi Bradleymu za smiešny tretí čas po tom, ako sa pravdepodobne vyhral 20 z 24 kôl proti nemu, namiesto nebezpečného Terence Crawforda. Ide o to, že sa to deje po celom svete, a to bude Pokračovať, pretože sa nič nebude robiť.Oscar De La Hoya nám môže povedať, až kým nie je tvárou v tvár, že jeho hviezda Canelo Alvarez chce bojovať s Golovkinom, ale urobí tony peňazí bez ohľadu na to, s kým bojuje. Bude Álvarez skutočne riskovať jeho titul (a jeho dlhodobé zdravie) bojovať s touto zviera?

UFC nie je dokonalý. Ale tam je jeden človek, ktorý volá zábery. Šampión čelí najvyšším súperom, alebo už nie je šampiónom. To jednoducho nefunguje tak v boxe. V kuchyni sú dvaja kuchári. Úprimne povedané, existuje príliš veľa kuchýň. WBC, WBA, IBF, IBO atď. Každá váhová trieda má asi 14 šampiónov, dočasných šampiónov, šampiónov vo výstave, strieborných šampiónov, šampiónov diamantov, nadštandardných šampiónov a jednoduchých, nudných pravidelných Majstrov.Skutoční svetoví šampióni sú buď sotva rozpoznaní sieťami alebo úplne ignorovaní, v závislosti od toho, ako sa im to hodí. Stíhačky, ktoré sú dostatočne kvalifikované na dosiahnutie najvyššej úrovne športu, jednoducho nemusia bojovať, aby tam zostali. Existuje veľa menej náročných súperov, ktorí by zabili, aby zaútočili na jednu z nich, aj keď to pravdepodobne končí bitím. Predpoklady pre box v roku 2016 Prečítajte si viac

Mimo toho, Nejaké pekelné Twitter-hnev, tam nie je veľa motivácie pre bojovníkov, aby prevzali veľké riziká. Ale to, čo mnohí z nich nerozumejú, je, že človek ako Canelo by mohol prísť na Golovkina a svet by sa nemiloval. Nič by sa pre neho nezmenilo, ako keby sa to nezmenilo, keď ho vyučoval Mayweather. Bude pochválený za to, že strieľal. García by mohla urobiť to isté.Bolo by riskantné bojovať s chlapom ako Terence Crawford? Absolútne. Ale strata by nepovedala koniec pre neho, rovnako ako to nebolo koniec pre chlapcov ako Mosley, De La Hoya, a Pacquiao a Froch.

Vzácna hŕstka bojovníkov opustila tento šport S neporušenými záznamami. Tu je prekvapenie: nikto nedáva hovno. Bojte najlepšie. Zariskuj. Získajte odmeny, vyhrajte alebo prehrajte. García zarobí veľa peňazí. Jeden spôsob však prináša opovrhnutie, zatiaľ čo druhá si váži rešpekt. Niekedy vás úcta stáva ďalej. Pretože keď stratíte a sú pomerne vysoké, že stratíte, bude strata v rukách bojovníka považovaného za rovnocenného alebo za “Salku?”