Postieľky musia byť priestranný a pohodlný pre dieťa

Postieľky musia byť priestranný a pohodlný pre dieťa. Pre väčšie pohodlie, detská postieľka by mala mať dve vrstvy: hlboké a priemer. Priemerná úroveň postieľky nastaviť pre dieťa, aby bolo ľahšie štýlu.

Keď sa dieťa dostane staršie a začne stúpať, je lepšie nastaviť hlbšiu úroveň, dieťa vypadnutiu z postieľky. Súčasne na vedomie, že vzdialenosť od hornej časti panelu na matrac by nemala byť menšia ako 66 cm.
309_baby132
Niektoré postieľky horný popruh môže byť odnímateľné. Vďaka tomu je možné znížiť výšku viac lôžok. Okrem toho taká malá premena uľahčuje umiestniť dieťa do postele, bez toho aby ho prebudila.

Detské postieľky môže byť na nohách, na bicykloch a na lyžiny. Prvou možnosťou je klasický betlehem udržateľný model. Postele na kolieskach a na lyžiny sú veľmi vhodné pre hojdacie dieťa, ale nie je bezpečná pre neho. Tieto postele musia byť zámky tak aby štruktúra stabilná.

Vzdialenosť medzi mrežami postieľky stien by mala byť aspoň 2-3 cm, ale nie viac ako 7-8 cm, inak hlava dieťaťa alebo jeho ruky a nohy môžu uviaznuť. Aby to bolo jednoduchšie sa dostať von dospelého dieťaťa z postieľky, je žiaduce, aby si boli prijaté viaceré tyče lôžok.

Niektoré postieľky majú odnímateľnou čelnú stenu. Tento dizajn je veľmi pohodlné, pretože sa môže pohybovať až do postele lôžko matky. Potom matka bude môcť nakŕmiť dieťa v noci, bez toho aby ho odstránil z postieľky.

Spodná časť lôžka by mal byť roštov, aby mohol vysušiť matraca. V prípade, že dno postieľky kontinuálne, potom nebudete mať takúto príležitosť, a budete musieť zásobili na pár-tri matrace, aby bolo možné ich meniť.

Niektoré lôžka majú vstavané spodných zásuviek pre uloženie detské oblečenie a posteľnú bielizeň. Aj niektoré detské postieľky poskytované predponou prebaľovacie pulty, čo je veľmi pohodlné.

kyvadlo motion

Pre novorodeniatko pohodlné postele na kolieskach alebo plazov. Kyvadlo mechanizmus uľahčuje rock dieťa. Pri výbere detskej postieľky zdôrazniť jeho zámkov, ktoré blokujú pohyb kyvadla.

Tiež pri výbere detskej postieľky s mechanizmom kyvadla, pamätajte, že môže hojdať pozdĺž alebo naprieč. Preto pri inštalácii betlehem určite ponechať priestor na oboch stranách pre výkyvné 7-10 cm v závislosti od typu švihu.