Pokud jde o hloubku dna

Ve všech dobách nejlepší materiál pro postýlce dřeva. To není překvapující, protože tento přírodní materiál dobře prodyšný a vdechne citlivou pokožku dítěte. Některé části mohou být z plastu elektrické autíčka, ale upozorňujeme, že nebyli příliš mnoho a že jsou bezpečné pro děti.
Zjistit, co dělal postel je těžké, tak se určitě ptát před nákupem certifikát jakosti líbil model. Většina dobrých materiály pro postýlce, ale oni jsou dražší, jsou:
Maple.
Olše.
Bříza.

Pokud jde o hloubku dna, je třeba věnovat pozornost, že dítě ještě nemůže stát hloubka dna může být malý, to bylo snadnější pro rodiče, aby ho. Ale když dítě nedosáhlo aktivního období a naučil lézt, hloubka lůžek by měla být alespoň 60 – 65 cm vy (od vrcholu k boku matrace) elektrické autíčka, jinak se vystavuje riziku pádu.
pohodlné a bezpečné postýlku pro dítě

4

Mnoho lizhachok mají možnost nastavit výšku dna, že dno může být nižší v závislosti na věku dítěte. Samém dně, je žádoucí, aby to bylo hřebenové. Pevné dno levnější, ale pak se matrace nebude “dýchat”, a to je důležité chránit dítě z formy.

Co se týče sokl, to je nejlepší koupit postel, Babynabytek prodejna boční kde odstraněny tam tyče nebo. Tento krok je nutný, když dítě je sám schopen se dostat ven z postýlky. Také, to je velký v noci, a to zejména v případě, že postel je vedle rodičovské postele úzce. Pak matka bude krmit své dítě, aniž byste museli vstávat a málem nevzbudil.

Ceny postýlky a doba užívání
Pokud jde o ceny, je obvyklé, že postel je možné zakoupit za 300-400 hřiven, i když samozřejmě nejvyšší cenové kategorii bez omezení. Bílá dřevěná postel s vynikající štuku nebo například, postel-transformátor si můžete koupit několik tisíc, i když ve většině případů cena se pohybuje od 500-1500 UAH.

Také si všimněte, že postel by měla být udržitelná Babynabytek prodejna. Samozřejmě, že je to velmi užitečné, když postel může sloužit jako kolébky, ale dítě vyroste do 3-4 měsíců a mohl vypadnout z kolébky, takže vybrat si stabilní postel. Také si všimněte, distanční pásy, které by měly být 5 až 6 cm. Je důležité, aby žádná pera, žádné nohy nebo jiné části těla žádné dítě uvízl mezi lamelami.