Nábytok a ďalšie prvky interiéru detskej izby by malo byť jemné

Nábytok a ďalšie prvky interiéru detskej izby by malo byť jemné, pastelové farby, ktoré sa vytvárajú komfort a pozitívny vplyv na videnie dieťa. U detskej izby, môžete použiť nasledujúce farby: svetlo zelená, modrá, broskyňa, atď. – Oni sú najlepšie v kombinácii s farbou prírodného dreva, ktorý sa odporúča ako základný materiál pre detský nábytok. Môžete si tiež vytvoriť niekoľko jasných akcenty v detskej izbe, ale nemala by byť príliš horlivý.

Deti musia byť osvetlený prirodzeného svetla a majú svetlú luster a nočné svetlo na stenu, by mal byť strop vybraný z bezpečnostného materiálov.

babystyle.com.ua
Napriek tomu, že drevo nie je príliš praktické materiál a musia byť pravidelne liečení primeru, farby a laky, ale je to najlepší materiál pre detský nábytok. Z moderných materiálov je lepšie zvoliť vysoko kvalitného dreva alebo MDF drevotriesky (formaldehyd emisné údaj by mal byť blízko k nule). Vzhľadom k tomu, povlaky môžu bezpečne vybrať spoľahlivý a vysoko kvalitné materiály, ktoré odolávajú pravidelné mokré čistenie: Farba, smaltované, lak, lamino, melamín. Posledné dva tiež zlepšenie hygieny detského nábytku.

Najdôležitejším ukazovateľom v škôlke by mala byť bezpečnosť nábytku a iných interiérových prvkov. Posteľ pre detskej izby by mala byť vybavená reštriktívna nárazníky, kovové prvky by mal byť nahradený plastom, aby sa zabránilo zranenie.

Kvalitné kovanie v detského nábytku musí byť vysoká. Nevoľte skrine alebo police s skla alebo zrkadlovými dverami, ale police sa najlepšie vykonáva v súkromí. Hĺbka a výška priestoru skrine alebo by nemali byť v poradí, že dieťa môže ľahko získať potrebné, čo sa k nemu je príliš veľký.

Detský nábytok pre malé

detskaya1 Väčšinu času trávia deti vo vzdialenej rozprávkových svetov narodili ich predstavivosti. Vytvorenie týchto svetov v skutočnosti – ideálna príležitosť pre rodičov, s cieľom urýchliť vývoj abstraktného myslenia svojho dieťaťa, vytvára ideálne podmienky pre kreativitu a komunikáciu. Medzi rôznymi kusov detského nábytku pre deti je najdôležitejšie posteľ. Vznik konkrétneho herného nábytku, to je transformované do veľkej hračky, napríklad v aute, kde sa bude vaše dieťa ísť na báječný výlet. Samozrejme, že v skutočnosti, že lôžko nebude odišiel, ale režijné dopriadacie kola vytvoriť skutočný podobnosť k veľkému prototypu.