Kołysankę na dobranoc…

Największy problem dla przyszłych rodziców – zdecydować, gdzie w ogromnym mieszkaniu umieścić jeszcze bardzo małego dziecka. Noworodka na razie nie potrzebne są place zabaw, biurko, szafki nocne i szafa wnękowa. Dla nich istnieją tylko dwie pozycje: na rękach u mamy lub taty i na swoim mieszkaniowej miejscu. A oto w tym chodzi. Jak lepiej postąpić: od razu zaopatrzyć się w dziecięcą łóżko lub na początku dać pierwszeństwo i ?

Oczywiście, pierwszą rzeczą, zwrócimy się do zaleceń specjalistów.


Lekarze podkreślają, że kolebka – najlepsze rozwiązanie, aby pomóc dziecku dostosować się do warunków świata zewnętrznego. Niewielka i ograniczona przestrzeń pozwala dziecku czuć się również dobrze, jak i w brzuchu mamusi. Nowoczesne łóżeczka, wygląda na to, przewidzieli wszystko. Po pierwsze, ich wizualną mało kogo pozostawi obojętnym. Niekończące się otoczka, plisy, rolety – to wszystko powoduje, że czułość i natychmiastowe pragnienie, aby kupić to cudo. Między innymi, większość kołysek, wyposażone w specjalne kółka, które pozwalają na poruszanie się dziecięcego łóżka do pokoju, w zależności od lokalizacji mamy. Podobne modele w razie potrzeby przekształca się w bujany, co z pewnością docenią rodzice, gdy dziecko . Nie obyło się bez “wysokich technologii”. Dziś, coraz częściej łóżeczka, które są wyposażone w system elektronicznych wibracyjnych , a także te, które “potrafią śpiewać”. A piosenkę można włączyć jak na życzenie kogoś z rodziców, jak i zaprogramować mądrze dziecka łóżko, aby ta śpiewała za każdym razem, gdy dziecko zacznie biadolić. W sumie tylko jedna korzyść z tych kołysanek i ! Ale nie należy wyciągać pochopnych wniosków.

Przy wszystkich swoich zaletach, kołysanka różni się tym, że jej funkcjonalność absolutnie nie spełnia wysokich kosztów. Okres eksploatacji wynosi zaledwie 4-5 miesięcy. Warto dziecku nauczyć się przewracać na brzuszek, jak kołyska staje się nie tylko niewygodne, a nawet niebezpieczne: wypaść z wahadłowego gondoli nie jest takie trudne. Więc, tak czy inaczej, będzie musiał ponownie przemierzać przestrzenie internetu i sklepy z miasta w poszukiwaniu tradycyjnych łóżek z ściankami, która przez najbliższe trzy lata będzie miejsce do snu dla twojego dziecka. I tylko potem jej na zmianę przyjdzie przyjazny dla dzieci sofa, a jeśli, szczęśliwa rodzina czeka na dodawanie, wtedy w ogóle można śmiało zamówić piętrowe łóżko i pomyślałem! Ich istnienie w twoim mieszkaniu już będzie mierzona od lat.

Tak, że w sprawach zakupu łóżeczka nie wchodzą wyłącznie pokusie, aby kupić królewskie komnaty dla dziecka. Jednak pewien odsetek racjonalności musi być obecny nawet w takie szczęśliwe chwile życia.

Partnerem i sponsorem wpisu jest Sklep – wyposażenie pokoju dziecięcego oferujący największy wybór mebli do pokoju dziecięcego