Když zónování prostorné pokoje s open plan obvykle

Když zónování prostorné pokoje s open plan obvykle rozlišují jídelnu (jídelna) a rekreační oblast. Kombinace těchto zón se nazývá obývací pokoj. Malý byt obývací pokoj často kombinuje rysy společné místnosti, prostor pro zábavu a relaxační místnosti. Takže v závislosti na tom, jak velkou váhu ponese žijící ve vaší domácnosti, měli byste zvolit pro její životní prostředí.
g405_0_ua
Výrobci nábytku také investují ve slově “žijící” velmi odlišný význam. Ruský, Český, polský, slovenský soupravy pro obývací pokoje se často skládají z měkkého nábytku (pohovka a dvě křesla), konferenční stolek a stěnu. Západoevropské výrobci do značné míry srovnávat s jídelnou a obývacím pokojem příslušenství jídelní stůl, židle a spoustu skříní https://www.banaby.cz, skříněk a zásuvek.

To je důvod, proč si vybrat nábytek pro obývací pokoj Nejlepší každý prvek v souladu s vaší vlastní pojetí toho, co by měly být.

Každý pokoj má svůj “střed”. Může to být cokoliv: tradiční krb, TV nebo systému domácího kina. Kolem něj a umístil pohovky a pohodlné židle.

“Highlight” vašem obývacím pokoji může být malý stolek. Za ní je vhodné pít kávu nebo si přečíst časopis. Pozoruhodné prvky výzdoby jsou originální stojany, skříně, stabilní a další nábytek pro zařízení a TV.

Mnoho kusů nábytku v obývacím pokoji, často malá, vybavit koly nebo válečky. “Mobile” nábytek je velmi elegantní a pohodlné, protože jsou snadno přesouvat z místa na místo. V moderním obývacím pokoji najdete nejen Servírovací a stolky na kolečkách, stolky pro TV a CD nosičů na valivých ložisek, ale také mobilní židle, sedací soupravy a dokonce i velké regály.

Všechny obytné místnosti jsou vždy přítomny, i když v různých formách, nábytek. To může být multifunkční stěny a polic, které sestávají z několika sekcí; okna, skříně, příborníky, komody a skříňky pro uložení dary, nádobí a stolní doplňky; knihovny, nástěnné police pro různé účely, atd

Rozhodnutí styly pokoj je jiný – od klasiky až po minimalistický a v této části svého domova jsou vhodné nejodvážnější experimenty s kombinací stylů.

Pokud je váš dům je často plný hostů při výběru barev vhodných k použití v obývacím pokoji v teplých barvách (červená, oranžová, žlutá), což vytváří dobrou náladu v místnosti. především místem odpočinku a relaxace, stojí za to přemýšlet o studené barvy – modrá, zelená, modrá. To umožňuje v obývacím pokoji může být rozdělena do dvou částí: jídelní místo s veselá, šťastný, světlé barvy, a místo u krbu nebo televizoru – v klidné chladu, ladění na relaxaci.