Farma Tematické Kid Nábytok

Deti milujú zvieratá. Dokonca aj batoľatá môžu recitovať z pamäte, čo znejú krava robí (“mooooooooooo!”), A skopírujte kačíc, ako oni robia ich cestu k rybníku.

A dokonca aj tí, ktorí vyrástli v meste, ktorí doteraz spadajú míľ od stodoly, majú veľkú fascináciu fariem. Pre nich nie je nič chladnejšie než myšlienke valcovanie zelená poľa a stovky stromov liezť – Predstavte si, že je to päť hektár yard! Jediná vec, lepšie je mať desiatky domácich zvierat, od psov a mačiek sú kone, ovce, kačice, a skutočný krava.

Bohužiaľ, len veľmi málo deti mať možnosť žiť na farme, ale za použitia farma tému chlapec nábytok môže dať im najbližšie priblíženie – a je to tak jednoduché, aj keď nemáte čas, alebo žiadny umelecký sklon. To je krása dnešných výberov. Sú plne koordinované, takže nemusíte premýšľať o tom obchod Banaby, čo zápalky, ktoré kachle, a oni obsahujú to nádherné zdobenie Ihneď Prispieť k vami zvolenej vzhľad.

Potrebujete k tomu len niekoľko kľúčových kúskov farma tému dieťa nábytku. Pozrite sa na tie zdobené zvierat: kravy, kone, kačice, sliepky, kohúti.

Vzhľadom k tomu téme nábytku Tieto farmy zvyčajne sme sa vykonáva v jasných, základných farieb – väčšinou červené a žlté – a potom, aby sa vaše steny neutrálnu farbu. Biela Môže byť príliš krutý, ale môžete mať veľmi mäkké žlté alebo krém. Môžete dokonca použiť šablóny maľovať krajinu. Nemusíte byť Van Gogh, stačí nakresliť a zábavu a usmievavá šťastne, niekoľko mrakov, a niečo, čo vyzerá ako poľné cesty mizne do obzore.

Drevené podlahy sú najlepší doplnok pre farma tému dieťa nábytku. Dobrá správa je, že bude mať aj opotrebovanie aktívnych detí (aspon nemusíte starať o rozliatiu čokoládu na koberci!). Môžete použiť pletené koberce a hádzať vankúše vo vidieckom štýle gingham tlače.

Farma Téma chalan nábytok zahŕňa aj postele a stoličky. Predviesť svoje krásne vzory pomocou prikrývok a vankúšov v jednoduchých základných farieb. (Hlučné výtlačky môžu súťažiť s vzory). Dekorácie, namiesto toho, s vypchatých zvierat. Napríklad, ak váš sada farma tému kid nábytok zahŕňa sladké hojdacie kreslo, prop našuchorený plnené ovce alebo krava nad jeho ruky odpočinku.

Môžete si tiež kúpiť doplnky ako lampy, ktoré ďalšie Top doplnia vaše farma tému nábytok. Namiesto tradičného budík, prečo nie nájsť novinkou položku, ktorá vyzerá, alebo znie ako kohút, alebo zavesiť tradičný dom prípravok – kukučka Hodiny – na stenu. Použite veľký prútený kôš, aký sa používa vždy, keď hospodárska ruky zbierať jablká, ako špinavé koša. Kým farma téma chlapec nábytok už vytvára jednotný vzhľad, Tieto malé dotyky jeho dokončenie.
Váš malý farmár sa môžu tešiť aj spať v pyžame zviera tlače, počúvanie riekaniek a videá o zvieratách, a čítal knihy ako Charlotte webu Pollyanna, alebo Rebecca z Sunnybrook Farm.