Detská pohovka

Výroba vozňov začal v suteréne domu a dnes spoločnosť je jedným z popredných výrobcov detských kočíkov na svete. Po prvé, podvozok vozňov natreté ochranným náterom, po iba 3 rokov existencie, začína výroba z pochrómovanej podvozku. Aj počas tejto doby, spoločnosť otvorí a presťahuje na nové miesto, kde sú teraz, v meste Hiddenhausen, potom pracoval na výrobe cca 30 ľudí. Viac ako 20 rokov výroby, značka začína na výrobu farebné podvozok a aby sa zmestili vaše kočík v textílie, až do tohto bodu, prepravu a bol pokrytý fóliou a kože. Zároveň začína výrobu príslušenstvo pre kočíky. V ” 75 spoločnosť vstúpila na svetovom trhu a začne dodávať svoje výrobky, aby tieto krajiny ako Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Dánsko a Škandinávskych krajinách.

Dôležitým krokom v raste pokroku vozňov bolo 80 rokov, keď spoločnosť začala vyrábať kombinovaný kočík baby Quadro. Tento model sa môže obrátiť od radosť model a model pre novorodencov. Aj v tomto roku sa objavil jeden z prvých skladací invalidný vozík Timmy. Takýto vývoj prilákali zahraničných investorov a výrobná spoločnosť kúpila Britskej spoločnosti Britax a jej názov sa zmenil na Britax-Teutonia. V 90. rokoch, spoločnosť vykonala veľký prielom na výrobu invalidných vozíkov. Začína výroba invalidných vozíkov Mistral, ktoré sú vyrábané na tento deň. Ako bol pokrok nie je na mieste, nový druh brzdy, že nepokazte autobus a začať používať patentovaný systém silent baldachýn kočík. Vytvára laboratórium so všetkým vybavením a dizajn, Oddelenie pre testovanie invalidných vozíkov. Vďaka tejto Teutonia je jediná firma, ktorá testuje všetky svoje výrobky na škodlivé látky v súlade s TOXPROOF štandard.

S 98 a 2002, spoločnosť získa certifikáciu , ako 9001: Systém manažérstva kvality produktov a 14 001: Environmentálna bezpečnosť systému. Od tej doby, spoločnosť sa zaväzuje dodržiavať všetky príslušné zákony a predpisy v oblasti ekológie. V 2000s, spoločnosť odkúpené dvakrát, pretože to, čo spoločnosť mení svoje meno, prvý počiatočné Teutonia kinderwagenfabric, a potom sa pridá k názvu GmbH. V roku 2009 vyrába nový model Cosmo kočík, ktorý sa stal jedným z najpopulárnejších modelov mesto kočíky dnes. Jednou z charakteristických vlastností firma, koncept je Vyrobený pre Vás. Táto funkcia umožňuje kupujúci cítiť ako dizajnér a vybrať farby tkaniny kombináciou kočíka, ako chcú.


V roku 2013 spoločnosť uvádza na trh svoj web s Konfigurátor výrobkov, v ktorých je možné vybrať nielen farbu tkaniny, ale tiež vybrať farbu podvozok, kolesá a ďalšie príslušenstvo pre kočíky. V roku 2016 Teutonia zmení dizajn a pridáva nové a vylepšené položky do svojich kočík.