Cot malyshaOchen dôležité

Cot malyshaOchen dôležité, aby vzdialenosť medzi vetvičiek nie je príliš veľké alebo veľmi malé, že dieťa sa nelepí medzi tyče.
Najjednoduchšie lôžko nie je vybavený doplnkových funkcií. Najvyspelejšie modely tiež môže rock i dieťa.
Spodné. Musí byť vyrobený z ľahkého preglejky a výške tri úrovne, ktoré sú upravené ako zaškrtnutie rast dieťa. Pre dospelý dieťa detský nábytok potrebuje, je najnižšia úroveň.

4996_detskayamebelnazakaz
Na nohách môžu byť pripevnené kolesá alebo šmyku. Prvý umožňuje presunúť postieľku and roll na podlahe. Na bežci sú podobné tým, ktoré sú vybavené hojdacie stoličky.
Bežci môžu byť na jar, motor, alebo jednoducho nábytok mechanické. Táto funkcia je veľmi šikovný a umožňuje hojdať vaše dieťa v postieľke je v kolíske. Je lepšie mať bežcov so zámkom, potom posteľ nebude otrasená najmenšom dotyku a prebudiť dieťa.
Box posteľnej bielizne – pomerne nová “voľba” detský nábytok, ale veľmi pohodlné. Je namontovaný pod dolnej časti postieľky, je otvorený a uzavretý. Tak, keď je box je rozdelený na dve časti, ale je voliteľný. Krabice sú predložené, a oni sú veľmi výhodné pre ukladanie detské oblečenie alebo plienky.
Vedľa postieľky dobré miesto vybaviť a mamyBaldahin – voliteľný doplnok a nie je vôbec detská lôžka. Osobitná potreba nie je nikto iný ako skutočnosť, že to chráni dieťa pred prievanom, a, ak je dieťa je starý – od komárov. Ale sú tu nevýhody: to sa stretáva keď často moja matka sa musí detský nábytok skloniť k dieťaťu a, ako skúsenosť ukazuje, mnohí rodičia ju zamietnuť v prvom mesiaci života.
Matrace predávať oddelene od postieľky, ale vždy ponúknutý výrobcom. Hlavná vec, že ​​to bolo vyrobené výhradne z prírodných materiálov, s prírodnou výplňou. Veľmi obľúbená kokosové vlákno, alebo z morských rias. V tomto prípade nie je nutné šetriť peniaze a kúpiť kvalitné matrace, ktorá nespôsobuje alergie a nie je kaziť chrbtice dieťa Soft.
Ochrana zavinac do plienok, obálka a ďalšie doplňujúce radosť sa predávajú samostatne z postele, a moji rodičia kúpili ako doplnok. Pamätajte, že všetky doplnky, okrem toho, že zdobia posteľ, zhromažďujú prach a zbaviť dieťa vzduchu.
Po postieľky forme, osobitná pozornosť by mala byť venovaná materiály. Postieľky pre deti, musia byť vykonávané nábytok len prírodného dreva. Žiadne najbezpečnejšie a najviac šetrné k životnému prostrediu umelé materiály nenahrádzajú prírodné drevo. To môže byť buk, brest, vŕba, breza, všetko drevo používané v nábytkárskom priemysle. Vzhľadom k trvanlivosti detskej postieľky nemôže hovoriť, dieťa v ňom môže ubytovať až tri roky – sa nenachádza, môže strom nesmie byť najodolnejšie. Drevo je leštené a lepšie, keď je nič maľoval, a členitý bezpečné lakom.
Ak budeme hovoriť o cene, detská postieľka nie je veľká detský nábytok, a to začína od 700 USD. Dobrá funkčnosť, ale bez ozdôbky posteľ bude stáť až na 1800-2000 UAH. Nenechajte naháňať pre zahraničných výrobcov, domáci miest, napríklad západnej ukrajinskej výroby nie je horšej kvality, ale je to pekné za cenu. Ale pre talianske, francúzske, americké, nemecké značky majú zaplatiť niekoľkokrát. Aj keď ten chlapec nemal oceniť.