Celkové preťaženie stávok: pohroma športu a jeho priaznivého publika

Potom tu je Gut Truster, profesor pravá ruka, ale aj jeho tieňový odraz. Gut Truster pľuva s hnevom, keď mu niekto ponúkne formu sprievodcu. On je namiesto toho stvorenie čistého inštinku, symbol intelektuálnej, dokonca duchovnej, slobody. Môj obľúbený je pán Brightside. Extrovertný, hedonistický, pán Brightside je muž, ktorý ste mohli byť, človek, s ktorým by ste sa mohli stať, vyhľadávač, vyhľadávač, jeden z tých, ktorí v Kerouacovej fráze “spáliť, horieť a horieť ako báječné žlté rímsky sviečky”.V podstate je pán Brightside naozaj naozaj nadšený z stávok.Andy Murray hovorí tenisu, aby sa dostal tvrdý a zakázal cheaty Čítať viac

Napriek tomu sa ukáže, že je to naozaj celkom smutné, že sa rozprávam o živote Ladbrokes Chlapci. Doteraz došlo k určitému výpadku médií. A to správne. Je to rozrušujúci príbeh. Ale faktom je, že od tej série inzerátov každý jeden z Ladbrokes Life chlapcov veľmi zomrel.

Profesor. Gut Truster. Veľkorysý John. Každý z nich, veľmi tragicky, mŕtvy. Niektorí ho už porovnali s “prekliatím”, ktoré v 70. rokoch zasiahlo film The Exorcist. Všetko, čo naozaj vieme, je, že nikdy nebudeme nikdy vidieť.Pretože všetci, najmä pán Brightside, sú tragicky mŕtvi.

Prinajmenšom spôsobuje, že inzeráty sú mimoriadne hlúpe. Niekedy sa ocitám v tichosti, keď sa pozerám na larking a japing z kasín Ladbrokes Life, teraz vieme, že sú, každý z nich, tragicky mŕtvy. Tieto rímsy. Tieto epické rímsy. Padlí bojovníci z pochybností. Teraz všetci tak veľmi mŕtvi. Zvlášť, a nemôžem to zdôrazniť dosť, pán Brightside.

V skutočnosti to čítanie späť nemusí byť pravdivé v celku. Je to možné, že som si mohol predstaviť alebo snívať o niektorých častiach, najmä o tom, že všetci sú smutne mŕtvi. Možno to stojí za to Googling. To, čo je isté, je správa klukov Ladbrokes zostáva veľmi živá.A toto posolstvo spočíva v tom, že priemysel pokračuje v kolonizácii obrovských častí športovej periférie a že Big Bookmaking je v súčasnej dobe presunutá proti profesionálnej športovej tvári, zbavuje sa vreciek, vracia do ucha, odráža tón a štruktúru tejto príležitosti vo svojom Vlastný obraz.

V posledných niekoľkých rokoch zažil zúrivo potešený koniec tohto vzťahu. Iba tento týždeň Andy Murray kritizoval tenisové úrady, ktoré začali obchodovať s veľkými obchodmi s hazardnými spoločnosťami (William Hill je nový sponzor Australian Open).Vo futbale sa spoločnosti na stávkovanie držali na okraji vášho eyelínu už celé roky, obrovská pretrhnutá hlava Ray Winstone sa vyvíjala nad okrajom stánku ako obrovské mračivé šialenstvo Zeppelinov a rozdáva a rozširuje sa a ešte viac zakladá myšlienku, že to je jednoducho Teraz nová norma, ktorá kladie slávne detaily športu do ďalšej neúprosne komodifikovanej látky.

Existujú určité známe námietky. Ľudské náklady na celkové preťaženie hazardných hier napríklad.Jeden prieskum naznačil, že tri milióny dospelých z Veľkej Británie sú vystavené riziku, že sa stanú “problémovými hráčmi”, a čokoľvek pravdivosť tohto click-click-boom adrenálnych trvale dostupných trhov je silným lákadlom.

Samotné obchody sú mestskou škvrnou. Deregulácia im pomohla splynúť v chudobnejších oblastiach. Niektorí budú hovoriť, že námietky k tomu sú jednoducho snobenie. To je to, čo chudobní ľudia chcú, a preto musia mať: stávkové obchody, obchody s kuracie mäsom, lacné chlasty, zlaté trio, ktoré v súčasnosti blokujú nevládne znevýhodnené centrum mesta.Jedna predajňa v mojej hlavnej ulici má skupinu obyčajných obyčajných ľudí, ktorí si ako empatickí spotrebitelia vybrali celý deň pitie z purpurového plechu, štekanie, mäkčenie, prechádzanie nákupom a spomalenie pästek. Lenže žijete v Ladbrokesovom živote, chlapci? Ale naozaj nie je potrebné sa pozerať tak ďaleko. Moja vlastná hlavná námietka voči celkovému preťaženiu stávok je jednoducho športová. Sledovanie športu, na rozdiel od jeho hrania, je od prírody parazitickým obchodom.Hazardné hry na stenu sú len ďalšou vrstvou parazitizmu, ďalším krokom do agresívne peňažného “životného štýlu” niečoho, čo je v najlepšom prípade čistá vášeň: pohlcujúca, rozzuřujúca, ale v podstate povznášajúca a dobrotivá.

P> Toto je skutočný bod o kruhoch Ladbrokes Life, tí zombíci, ktorí sú – smutne, tragicky – pravdepodobne nie sú mŕtvi. To je to, čo Big Gambling naozaj myslí na vás ako hráč a všestranný športový hrnček. To je to, čo by ste chceli, aby ste boli pre nich: chrliče, karikatúry, domáci spotrebitelia, ďalšia poznámka v kretinizačnom bieleho šumu maloobchodu Big Sport.Hazard je najviditeľnejšou časťou tohto odvetvia, šikanovanie, finančné odvetvie, ktoré by malo byť liečené trochu ako fajčenie, nečistota, ktorá sa má zaobchádzať, nie je povzbudzovaná. Ale čo bolo nevysvetliteľne dané najlepšie miesto v dome.